טיסות ללוס אנג'לס –החיים הטובים!

לוס אנג'לס, בירתה של קליפורניה – המאוכלסת ביותר מבין מדינות ארצות הברית – היא מרכז סחר, עסקים, תרבות, חינוך ותקשורת, אבל יותר מכל היא מזוהה עם החיים הטובים ועם הקלילות הנוצצת. טיסות ללוס אנג'לס יעיפו גם אתכם אל חיי הזוהר ואל האופציה להתחכך עם כוכבים בהווה, בעבר ובעתיד.

אחד הנדבכים העיקריים של לוס אנג'לס הוא תעשיית הבידור, ואכן רבים מבין העולים על טיסות ללוס אנג'לס עושים זאת כדי להגשים חלום ולהפוך לכוכבי קולנוע, טלוויזיה או מדיה אחרת לוהטת. גם כוכבים ישראלים רבים עלו (ומן הסתם גם יעלו בעתיד) על טסו ללוס אנג'לס על מנת להפוך לסטארים הוליוודיים: עוז זהבי, גל גדות, איילת זורר, אקי אבני ומילי אביטל הם רק חלק צנוע מרשימה ארוכה ומתארכת. גם מפיקים ישראליים עלו על טיסות ללוס אנג'לס וחלקם הקימו שם מעצמות תקשורת של ממש: כך חיים סבן, כך ארנון מילצ'ן וגם לבני הדודים גולן וגלובוס היו ימים יפים מאוד בלוס אנג'לס.

לצד הזוהר הנוצץ של הוליווד, מציעה עיר המלאכים לעולים על טיסות ללוס אנג'לס ונוחתים בשדה התעופה הבינלאומי של העיר – LAX שמו – הנאות ומנעמי חיים נוספים. רצועת החוף של לוס אנג'לס מפורסמת באטרקציות הרבות לאורכה, ובעיקר בכל היפים והיפות והנכונים והנכונות שגודשים אותה. חופים אלה גם שימשו כלוקיישן בסרטים וסדרות אינספור, ומהווים עוד אחד מהגורמים לעלות על טיסות ללוס אנג'לס. בעיקר אהובים וניס ביץ', סנטה מוניקה ומאליבו.

סנטה מוניקה היא עיירת חוף תוססת ושוקקת חיים, שבנוסף לחוף היפהפה מציעה טיילת הומה אדם, דוכני יוצרים יצירתיים במיוחד, להטוטני רולרבליידס, מופעי רחוב מרשימים (ומי יודע, אולי השחקנית שמקסימה אתכם בטיילת עוד תהפוך יום אחד לכוכבת על) ושלל בתי קפה חינניים. רבים מבין העולים על טיסות ללוס אנג'לס מחפשים גם את ווניס ביץ'. גם שם ניתן למצוא דוכנים שיקיים, בתי קפה מלבבים, ספורטאי אקסטרים מכל הסוגים, וחוף מזמין. חופי מאליבו הם האהובים ביותר בלוס אנג'לס. המים חמימים ונעימים, החולות זהובים ומנוקדים יפים ויפות, והצפיפות מזכירה את תל אביב של אמצע אוגוסט. חלק מחופי מאליבו הם פרטיים, ואחרים ציבוריים.

מי שמתעייף מרביצה חסרת מעש וזקוק למעט אדרנלין יעזוב את רצועת החוף ויגיע אל אחד מפארקי השעשועים הידועים של לוס אנג'לס – סיקס פלאגס מג'יק מאונטיין וכמובן דיסנילנד (השוכנים מחוץ ללוס אנג'לס ומהווים גורם משיכה בולט לטיסות ללוס אנג'לס). אל דיסנילד הגיעו מאז פתיחתו למעלה מחצי מיליארד מבקרים, שצווחות הגיל והאושר שלהם הדהדו בכל קליפורניה, וגם סיקס פלאגס מג'יק מאונטיין השוכן בוולנסיה שמצפון לעיר המלאכים מושך אל מתקני השעשועים שלו המוני מבקרים.

טיסות ללוס אנג'לס מישראל אורכות כ-15 שעות כשהן ישירות. כמובן שיש גם טיסות עם עצירות ביניים בין אם בעיר אירופאית זו או אחרת ובין אם בניו יורק או בערים אחרות בחלק המזרחי של ארה"ב.