טיסות לניו יורק – אל חווית קניות מעולם אחר

אמנם כיום, בניגוד לעבר, רוב הרשתות הבינלאומיות כבר פתחו סניפים בישראל, המבחר בחנויות עצום, וממילא אפשר לקנות כמעט הכל דרך האינטרנט בלי לצאת מהבית – ובכל זאת טיסות לניו יורק לוקחות אותנו אל חווית קניות מעולם אחר.

כוח המשיכה של ניו יורק, זה שגורם לכל כך הרבה אנשים, מכל כך הרבה מדינות, לעלות על טיסות לניו יורק, הוא המגוון העצום שהיא מציעה. עושה רושם שבניו יורק, בכל תחום שתרצו, יש פשוט הכול מהכול – אם זה בתחום התרבות, אם זה בתחום המוזיאונים, אם זה בתחום האדריכלות, אם זה בתחום האוכל, כך גם בתחום הבילויים הליליים, וגם ככל שאמורים הדברים לגבי קניות בניו יורק כל אחד מוצא את מה שהוא מחפש – כך שאין פלא שטיסות לניו יורק הן מצרך מבוקש בכל רחבי הגלובוס.

המשך קריאה: טיסות לניו יורק – אל חווית קניות מעולם אחר 

טיסות לניו יורק – העיר שכל פינה בה היא חוויה

שלושת שדות התעופה המשמשים את ניו יורק שוקקים כל הזמן – ולא בכדי: טיסות לניו יורק הן מצרך מבוקש בכל רחבי העולם, ומכל היבשות עולים אנשים רבים מדי יום על טיסות לניו יורק כדי לנגוס בתפוח הגדול וליהנות מכל השפע שמציע המטרופולין המוביל בעולם.

שדה התעופה הגדול של ניו יורק הוא ג'ון פ. קנדי (שנקרא איידלוויילד כשנפתח, אך לאחר רצח הנשיא האהוב ב-1963 הוחלט לשנות את שמו לג'יי.אף.קיי). שדה התעופה ג'יי.אף.קיי שוכן ברובע קווינס, סמוך מאוד למרכז העיר, ואין בו רגע דל: טיסות לניו יורק וממנה נוחתות וממריאות כל העת, וב-2011 עברו בו קרוב ל-48 מיליון בני אדם!

המשך קריאה: טיסות לניו יורק – העיר שכל פינה בה היא חוויה